Systemy Alarmowe

Oferujemy montaż alarmów przewodowych renomowanej firmy Satel na bazie central Versa oraz Integra oraz wykonanie instalacji alarmowej przed tynkami.

    Systemy które polecamy…

 ✔ System alarmowy Satel Versa z powiadamianiem GSM na komórki – tani i funkcjonalny.

Elektryk Gorlice Funkcje i możliwości centrali Versa zupełnie zaspokajają potrzeby domowej instalacji alarmowej jak również i instalacji wykonanej w sklepie lub firmie.
 System alarmowy oparty na centrali versa posiada możliwość współpracy z manipulatorami LCD oraz czujkami ruchu przewodowymi i bezprzewodowymi dzięki zastosowanemu modułowi MCU.

 Centrala Versa jak większość central Satela realizuje powiadamianie GSM o wykrytym włamaniu czy alarmie poprez wspułprace nie tylko z modułami Satela GPRS T2 czy GPRS T4 ale również z modułami Ropam jak BasicGSM czy NeoGSM które to posiadają możliwości sterowanie systemem alarmowym poprzez komendy GSM.

Elektryk Gorlice Sterowanie systemem alarmowym opartym na centrali Versa oraz module Ropam Basic GSM może być realizowane do uzbrajania systemu alarmowego oraz rozbrojenia alarmu czy kasowania załączonego alarmu. Warto zaznaczyć iż moduł Ropam Basic GSM współpracuje z czujką temperatury co daje nam zdalna kontrole temperatury w naszym mieszkaniu poprzez wiadomości SMS wysyłane do modułu.

 Centrala Versa umożliwia dwustrefową pracę – oznacza to iż możemy uzbrajać system alarmowy w wybranych pomieszczeniach lub uzbroić całość. Przykładowo uzbrajamy cześć budynku w skład którego wchodzi garaż lub inne pomieszczenia gospodarcze natomiast w innych pomieszczeniach alarm jest nie aktywny.

 Sterowanie za pomocą pilota również jest możliwe w przypadku centrali Satel Versa mało tego wykorzystując ten sam pilot który posiada 4 przyciski a dwa z nich rezerwujemy do sterowania alarmem pozostałe dwa guziki możemy przypisać do bramy wjazdowej oraz garażowej.

 Jak więc widzimy możliwości podstawowego systemu alarmowego opartego na centrali Versa spełniają podstawowe wymagania. Możemy więc kontrolować temperaturę w domu, zdalnie uzbrajać oraz rozbrajać system oraz zintegrować automatykę bramową na jednym pilocie.

 ✔ System alarmowy Satel Integra powiadamianie GSM oraz wiele możliwości sterowania